Dramaturgu teātris veic vērienīgu telpu pārbūvi

Aizvadītajā mēnesī lielus pārbūves darbus uzsācis Dramaturgu teātris. Saskaņā ar vērienīgo ieceri, Jaunajā gadā teātris aizņems plašākas telpas, tas būs vieglāk sasniedzams  skatītājiem, izrāžu mēģinājumi un studiju nodarbības notiks piemērotākās telpās, nodrošinot aktieriem, režisoriem un studiju audzēkņiem labākas radoša darba iespējas.

Ņemot vērā to, ka jaunās telpas atrodas tajā pašā ēku kompleksā, kur arī šobrīd darbojas Dramaturgu teātris, tad teātra adrese arī turpmāk paliks nemainīga – K.Barona 130/3. Pēc plānotās pārbūves ieeja teātrī būs no nama fasādes Kr.Barona ielā un jaunajā skatītāju zālē paredzētas vietas 60 skatītājiem. Tas dubultos iespēju noskatīties izrādes arī daļai to skatītāju, kuriem pie pašreizējās Kamerzāles ietilpības, nākas gaidīt vairākus mēnešus. Dramaturgu teātra jaunās telpas atradīsies pirmajā stāvā, tāpēc tas kļūs pieejams arī invalīdiem ratiņkrēslos. Pārcelšanās no ceturtā stāva uz pirmo stāvu, atvieglos arī vecāka gadagājuma skatītāju nokļūšanu teātrī.

Izrādes jaunajās telpās sāks rādīt tad, kad noslēgsies telpu pārbūve. Konkrētu laiku teātra pārstāvji šobrīd nevar pateikt, jo pārbūves pabeigšanai nepieciešami līdzekļi, kādu teātra rīcībā šobrīd nav, taču apsola sniegt visu informāciju vēlāk.

“Par spīti mūsu labajai gribai, kaut arī niecīga, pastāv iespēja, ka mēs varam nepieciešamos līdzekļus nesavākt un palikt bez nekā. Tomēr esmu noskaņots optimistiski, jo darām visu, lai teātris arī turpmāk priecētu savus skatītājus!” informē teātra galvenais režisors Hermanis Paukšs.

Cerēsim, ka vienīgajam teātrim, kas rūpējas par latviešu dramaturģijas nākotni, atradīsies pietiekami daudz atbalstītāju, lai tas varētu veiksmīgi iekārtoties jaunajās telpās.

Dramaturgu teātris dibināts 2007.gadā un pēc divu gadu darbošanās viesizrāžu režīmā kopš 2009.gada ir atradis savas pastāvīgās mājas Kr.Barona ielā 130/3. Vairāk informācijas par teātri un biļešu iegādes iespējām skatīt šeit: www.dramaturguteatris.lv