Dramaturgu teātra studijas turpina darbu

 Dramaturgu teātrī turpinās interesants un radošs darbs trijās aktiermeistarības studijās. Jau pēc dažām dienām, visu marta mēnesi vairākās izrādēs studiju audzēkņu draugiem, radiem un citiem interesentiem būs iespējams noskatīties H. Paukša komēdiju „Nekur tu nespruksi, gardā!”. Šī iestudējuma veidošanā piedalījies viss teātra radošais kolektīvs un tā režisors ir H.Paukšs. Lomās iejutušies 34 Dramaturgu teātra 20. studijas dalībnieki, kuriem šī būs trešā, diplomdarba izrāde, bet savā pieredzē ar studijas audzēkņiem dalījušies un kopā ar viņiem uz skatuves kāps arī pieci pamatsastāva aktieri.

Drīz vien pēc tā, kad auklīte izstāsta meitenei pasaciņu par vampīru, tas sāk nākt pie meitenes ciemos un sūkt visiem asinis. Kā viss noslēgsies – to varēs uzzināt tie, kas martā atnāks uz Dramaturgu teātri un noskatīsies šo H. Paukša komēdiju.

Tikmēr, Dramaturgu teātra 21. studijas audzēkņi, kuri visu janvāri veiksmīgi rādīja savu pirmo izrādi “Banāni, ķiploki, desas un mērkaķi”, februārī uzsākuši darbu pie otrās mācību izrādes, H. Paukša lugas „Pūces totēma cilts” iestudējuma, ko skatītāji varēs novērtēt maijā.

Bet 22. studijas audzēkņi, kas kopš pērnā gada oktobra apguva intensīvo aktiermeistarības kursu, šobrīd vēl aizvada beidzamās treniņa nodarbības, lai jau martā kāptu uz skatuves un iejustos savas pirmās mācību izrādes varoņu lomās.

Atgādināsim, ka visi interesenti, sākot ar 14 gadu vecumu, joprojām var pieteikties nodarbībām Dramaturgu teātra nākamajā, 23. studijā, kas darbu sāks aprīlī. Mācību process studijā ilgst 18 mēnešus, pirmos piecus no tiem studijas audzēkņi nodarbojas ar vingrinājumiem, izveido nepieciešamo zināšanu un prasmju bāzi aktiermeistarībā, skatuves runā un kustībā, bet pārējā laikā ar studijas dalībniekiem tiek iestudētas un parādītas trīs mācību izrādes. Pieteikšanās un dalībnieku reģistrācija pie studijas vadītāja Hermaņa Paukša, rakstot pieteikumu uz e-pasta adresi: hermanis.paukss@gmail.com, pieteikumā norādot savu vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi un tālruņa numuru.