Hermanis Paukšs iestudē savu jaunāko lugu “Samainītie”

Samainītie2
Fotogrāfs: Andrejs Saldavs
Dramaturgu teātrī nule uzsākts darbs pie dramaturga, režisora un skatuves mākslas pedagoga Hermaņa Paukša jaunākās, šajā gadu mijā tapušās lugas “Samainītie” iestudējuma. Šīs lugas žanrs ir komēdija: diviem bērniem dzemdību namā ir savstarpēji samainīti dokumenti, bet neviens to nav pamanījis. Izauguši abi satiekas, un pamazām noskaidrojas patiesība!

„Oficiālais viedoklis reizēm var būt stulbs, un dzīvē vēlams lietot pašu acis un smadzenes,” tā par jauno lugu saka tās autors un iestudējuma režisors H.Paukšs. Lomās topošajā izrādē būs skatāmi Dramaturga teātra aktieri Agnese Ērgle, Anita Matisone, Inese Vāciete, Laura Leingarte, Andrejs Saldavs un Artūrs Zemdega. Lugas „Samainītie” iestudējums top speciāli Dramaturgu teātra paredzētajām viesizrādēm Īrijā un tur tas būs skatāms jau marta beigās, bet teātra Kamerzālē Rīgā šo izrādi varēs to noskatīties mazliet vēlāk – šī gada aprīlī.

Tikmēr, jau februārī teātra cienītāji var noskatīties A. Zeibota komēdiju „Džungļu joki”, režisori H. Paukšs un G. Kusiņa (9.februārī), H. Paukša komēdiju „Patiesi godīgais ceļa vārds” A. Zeibota režijā (pirmizrāde 16.februārī, kā arī 22. un 23.februārī) un A. Ūdra sociāli politisko komēdiju ar laimīgām beigām “Sveķainie cīsiņi” (28.02.). Biļetes uz izrādēm var iegādāties Dramaturgu teātra kasē pirms izrādes. Visu izrāžu sākums plkst. 19:30.