Divpadsmit izrādes 12. studijas diplomdarbā

Picu pasutijatSākot ar š.g. 2. martu Dramaturgu teātrī uzsākta jaunākās dramaturga Hermaņa Paukša 2015. gada nogalē tapušās komēdijas “Picu pasūtījāt?” rādīšana. Šīs lugas žanrs ir groteska – parodija par seriālu veidošanu televīzijā un par šo seriālu autoru aprēķiniem “kā tas izskatīsies?”, bieži vien ignorējot varoņu darbības jēgu un loģiku.

„Neesiet lētticīgi, kad gatavojaties ieslēgt kādu televīzijas kanālu, kur pašreklāma piedāvā jums noskatīties „sirdi plosošu mīlas drāmu trīsstūrī”, kurā vienlaikus gaidāma arī “spriedzes pilna superaģentu cīņa” un „Pasaules glābšana no citplanētiešu uzbrukuma un narkotiku atkarības”! Lai noskatītos visu šo „jautrību”, nav nepieciešamas garas stundas pie TV ekrāniem, jo šīs lugas autors to visu ir ietilpinājis šajā „viensērijas” darbā,” tā par jauno lugu saka tās iestudējuma režisors, dramaturgs un aktieris Andris Zeibots.

Komēdiju „Picu pasūtījāt?” studijas audzēkņu draugiem, radiem un citiem interesentiem būs iespēja noskatīties divpadsmit izrādēs marta mēnesī. Biļetes uz izrādēm var iegādāties neatkarīgā Dramaturgu teātra kasē pirms izrādes. Vairāk informācijas par teātri skatīt šeit: www.dramaturguteatris.lv