Aprīlis, kā jau katru gadu, sākas ar jaunas studijas apmācībām – šodien aktiermeistarības apguvē iesaistās jau 31. studija. Bet, ja kāds tikai tagad attapies, ka aizmirsis pieteikties, informējam – vēl pāris brīvas vietas studijā ir.

Dramaturgu teātris šajā mēnesī skatītājiem dod iespējas noskatīties vairākas līdz šim vienmēr izpārdotas izrādes (tādēļ neatlieciet biļešu iegādi uz pēdējām dienām!)

Ir iestājies pavasaris un divās izrādēs – otrdien, 9. aprīlī plkst. 19:30 un ceturtdien, 11. aprīlī plkst. 19:30, ar jaunu sparu savu tecējumu sāks Antras Legzdiņas sarakstītā un režisētā luga UPE, kas stāsta par komunikāciju, saprašanos cilvēku starpā, māku risināt konfliktus, arī iekšējos, kur it kā nejauša dažādu cilvēku dzīves ceļu savīšanās var katram daudz ko izmainīt. Vienlaikus līdzīgi notikumi un kaislības virmo arī upes dzīlēs…

https://www.bezrindas.lv/lv/izrade-upe/11720/

Savukārt nupat ar lieliem panākumiem izrādītā Antras Legzdiņas luga CILPA būs skatāma ceturtdien, 25. aprīlī plkst. 19:30

https://www.bezrindas.lv/lv/izrade-cilpa/13139/

Pa to starpu nepalaidiet iespēju otrdien, 16. aprīlī plkst. 19.30 redzēt Signes Sēnes sadzīves drāmu SUŅA MĪLESTĪBA autores režijā un iejusties četrās dažādās situācijās savstarpēji nesaistītu cilvēku dzīvēs, kurās negaidīti ienāk kucēns.

https://www.bezrindas.lv/lv/izrade-suna-milestiba/13000/

Vēl aprīļa repertuārā pirmdien, 22. aprīlī plkst. 19.30, ir izrāde PĀRCELTUVE, ko iestudējis pats autors Māris Gipters. Tās ir intrigas, dažādu emociju spēles un, protams, mīlestība… kas risinās šķīstītavā, kur satiekas no zemes dzīves aizgājušie.

https://www.bezrindas.lv/lv/izrade-parceltuve/11863/