„Pūķa brokastis” un citi darbi vasarā

Arī vasaras mēnešos Dramaturgu teātrī turpinās interesants un radošs darbs trijās aktiermeistarības studijās. Jūlija otrajā pusē vairākās izrādēs studiju audzēkņu draugiem, radiem un citiem interesentiem ir iespējams noskatīties Hermaņa Paukša komēdiju „Pūķa brokastis”. Iestudējuma veidošanā piedalījies viss teātra radošais kolektīvs, tā režisors ir H.Paukšs, bet lomās iejutušies 20. studijas dalībnieki, kuriem šī ir pirmā mācību izrāde. Savā pieredzē ar studijas audzēkņiem dalījušies un kopā ar viņiem uz skatuves kāps arī vairāki pamatsastāva aktieri.

Tikmēr Dramaturgu teātra 19. studijas audzēkņi turpina darbu pie savas trešās – diplomdarba izrādes, H. Paukša lugas „Trešais” iestudējuma. Skatītāji šo, jaunāko H.Paukša lugu varēs noskatīties septembrī, bet 21. studijas audzēkņi, kas kopš šī gada aprīļa apgūst intensīvo aktiermeistarības kursu, septembrī arī kāps uz skatuves, lai iejustos savas pirmās mācību izrādes varoņu lomās.

Atgādināsim, ka visi interesenti, sākot ar 14 gadu vecumu, var pieteikties nodarbībām Dramaturgu teātra nākamajā, 22. studijā, kas darbu sāks oktobrī. Mācību process studijā ilgst 18 mēnešus, pirmos piecus no tiem studijas audzēkņi nodarbojas ar vingrinājumiem, izveido nepieciešamo zināšanu un prasmju bāzi aktiermeistarībā, skatuves runā un kustībā, bet pārējā laikā ar studijas dalībniekiem tiek iestudētas un parādītas trīs mācību izrādes. Pieteikšanās un dalībnieku reģistrācija pie studijas vadītāja Hermaņa Paukša, rakstot pieteikumu uz e-pasta adresi: hermanis.paukss@gmail.com, pieteikumā norādot savu vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi un tālruņa numuru.

Ja Jūs ir ieinteresējusi iespēja izmēģināt spēkus un studēt aktiermeistarību, vairāk informācijas varat skatīt šeit: http://www.dramaturguteatris.lv/?page_id=84

Dramaturgu teātris un studija atrodas K. Barona ielā 130/12, vairāk informācijas par teātri skatīt šeit: www.dramaturguteatris.lv