Labdarības izrāde Sociālās integrācijas valsts aģentūrā Jūrmalā

Foto no izrādes

Š.g. 29. aprīlī plkst. 19:00 ar A. Ūdra sociāli politisko komēdiju ar laimīgām beigām “Sveķainie cīsiņi” Hermaņa Paukša režijā Dramaturgu teātra aktieru ansamblis viesosies Sociālās integrācijas valsts aģentūrā Jūrmalā.

Šī būs labdarības izrāde, un tajā skatītāji kopā ar lugas varoņiem, jautrā gaisotnē, mazliet vairāk nekā stundu garajā viencēlienā varēs mēģināt atmaskot mūsu sabiedrības līderus. Kamēr vieni savelk jostas arvien ciešāk, citi, uzskatot sevi par izredzētajiem, izmantojot visus pieņemtos un legālos līdzekļus, pārvērš sabiedrības īpašumus savos personiskajos. Vai tautai izdosies apturēt šādu „vēzīšu pārlikšanu no vienas kulītes otrā”?…

Ideja par labdarības izrādēm Dramaturgu teātra aktieriem radusies jau sen un katru gadu tā tiek īstenota vairākas reizes. Labdarības pasākumi ir teātra aktieru iniciatīva, kas šādā veidā velta savu sirds siltumu un brīvo laiku tiem cilvēkiem, kuriem nav daudz citu iespēju noskatīties kādu teātra izrādi.

Lomās izrādē Jūrmalā būs skatāmi Dramaturgu teātra aktieri: Ausma Cirvele, Baiba Jegorova, Baiba Puriņa, Evita Intaite, Kristīne Berngarde, Inese Vāciete, Žanete Dondukova, Andrejs Saldavs, Artis Bērziņš un Māris Jirgens.

Atgādināsim, ka Dramaturgu teātris šobrīd ir vienīgais teātris Latvijā, kur tiek iestudētas tikai un vienīgi mūsdienu latviešu autoru jaunākās lugas. Teātris atrodas Kr.Barona ielā 130/3 (ieeja no Zemitāna ielas).