Iznācis žurnāla „Dramaturgu teātris” novembra numurs

DrT_Novembris2016_01-3Iznācis žurnāla „Dramaturgu teātris” šī gada novembra numurs. Šoreiz žurnāla lielajā intervijā var lasīt sarunu ar Dramaturgu teātra aktrisi Aigu Alksni, iepazīties ar psihodrāmas pamatiem un to, kā psihodrāma spēj palīdzēt cilvēkiem ikdienā. Bez tam jaunajā žurnāla numurā var uzzināt par īru dramaturga un romānu rakstnieka, viena no lielākajiem absurda teātra meistariem – Semjuela Beketa dzīvi un darbiem, bet jaunākās latviešu prozas un dramaturģijas cienītāji var iepazīties ar latviešu jauno literātu Agneses Līcītes un Lovīsas Korpas darbiem un lasīt Hermaņa Paukša lugas „Nabaga Antons” un „Mazais, ļaunais puisītis”.

Kopš 2014. gada jūnija reizi mēnesī Dramaturgu teātris izdod literāri teatrālu izdevumu „Dramaturgu teātris”.  Žurnāls paredzēts plašam lasītāju lokam un dod iespēju iepazīties gan ar pieredzējušu, gan pavisam jaunu latviešu rakstnieku jaunākajiem darbiem, aktuālām intervijām, tajā var atrast krāsainām ilustrācijām bagātinātus nopietnus rakstus par un ap teātri, jaunākās latviešu dramaturgu lugas turpinājumos, dzeju, humoru un bērniem domātu lasāmvielu.

Šo un iepriekšējos žurnāla numurus interesenti var iegādāties Dramaturgu teātrī. Ieteikumus žurnāla pilnveidošanai var rakstīt uz e-pastu dramaturguteatris@gmail.com. Informāciju par žurnālu var atrast sociālajos tīklos – Facebook, draugiem.lv. Žurnālu var lasīt arī elektroniski teātra mājas lapā, vairāk skatīt šeit: www.dramaturguteatris.lv