A. Pirktiņa lugas “Dziļi, dziļi mežā” pirmizrāde

Fotogrāfs: Laura Leingarte
Fotogrāfs: Laura Leingarte

Š.g. 16. februārī plkst. 19:30 neatkarīgajā Dramaturgu teātrī būs skatāma aktiera un dramaturga Austra Pirktiņa lugas “Dziļi, dziļi mežā” iestudējuma pirmizrāde. Darbs sarakstīts 2015. gadā un ir uzvests uzreiz pēc ļoti sekmīgās Austra debijas lugas “Nekādu problēmu” panākumiem uz Kamerzāles skatuves un viesizrādēs. “Dziļi, dziļi mežā” ir komēdija visai ģimenei un šī izrāde būs laba iespēja tieši jaunākās paaudzes skatītājiem kopā ar vecākiem apmeklēt Dramaturgu teātri.

Mazais Lāčuks ir apmaldījies dziļi, dziļi mežā un nevar atrast mammu un tēti. Lai atrastu mājas, viņam palīgā nāk Zaķis un Krauklis. Tikmēr Lapsa un Vilks cenšas izdomāt veidu, kā atbrīvot mežu no prātu izkūkojušas Vāveres. Abi jau sen terorizē visus meža iemītniekus un grib arī Lāčuku izmantot saviem ļaunajiem plāniem. “Stāsts ir par draudzību, baiļu pārvarēšanu un to, ka būt mazliet neprātīgam nav nekas slikts,” saka lugas autors.

Iestudējuma režisors ir pats dramaturgs, bet lomās izrādē darbosies jau labi zināmi un pieredzējuši Dramaturgu teātra aktieri, kā arī aktiermeistarības studiju audzēkņi Interesanti atzīmēt, ka, saglabājot tradīcijas, šajā izrādē lomās būs redzami arī divi dramaturgi – Andris Ūdris un Andris Zeibots.

Vēl šo izrādi varēs noskatīties 23., 24. un 29. februārī, bet 27. februārī Dramaturgu teātra aktieru trupa dosies viesizrādē uz Talsu novada Lubes Tautas namu, kur plkst. 19:00 teātra cienītājus gaidīs tikšanās ar A.Ūdra sociāli politisko komēdiju ar laimīgām beigām “Sveķainie cīsiņi”.