Dramaturgu teātris viesojas VSAC „Ezerkrasti”

??????????????????????????????????Š.g. 31. oktobrī Dramaturgu teātris viesojas Valsts sociālās aprūpes centrā „Ezekrasti” un plkst. 11:00 rīko labdarības izrādi. Sociālās aprūpes centra iemītniekiem būs iespēja noskatīties Austra Pirktiņa lugu “Nekādu problēmu”, kas ieturēta veco, labo franču kriminālo kinokomēdiju par slaido gaišmati ar melno kurpi stilistikā.

Ideja par labdarības izrādēm Dramaturgu teātra aktieriem radās jau sen un tā tikusi īstenota vairākkārt. Iepriekšējais šāda veida pasākums notika vasarā, kad aktieri viesojās pašvaldības aģentūrā “Jūrmalas sociālās aprūpes centrs”. Arī šoreiz labdarības pasākuma ideja un tās īstenošana ir vienīgi to paša teātra aktieru iniciatīva, kas nolēmuši šādā veidā veltīt vecajiem ļaudīm savu sirds siltumu un brīvo laiku.

Tā kā izrāde ir skatāma ar smaidu, kas brīžiem pāraug smieklos, un tajā jaušamas arī skumjas un filozofiskas notis, tad aktieru kolektīvs, lugas autora un režisora Austra Pirktiņa vadībā cer, ka šī liriskā komēdija sagādās patiesi patīkamus brīžus visiem tās skatītājiem. “Nekādu problēmu” ir pirmā Austra luga un pirmizrādi tā piedzīvoja šā gada februārī. “Katram no mums ikdienā rodas dažādas problēmas, ar ko tiekam galā, kā nu protam. Lugas personāži tās risina katrs savā manierē – viens ar viltu, cits izmanto stratēģisku domāšanu, vēl cits – tās naivi ignorējot un atliekot to risināšanu uz citu dienu. Skatītājam tiek piedāvāts plašs emociju spektrs, no kā katrs var smelties sev patīkamo!” par savu darbu saka autors.

Lomās izrādē būs skatāmi Dramaturgu teātra aktieri: Laura Leingarte, Anna Paukša, Viktors Karlsons, Armanda Geislere, kā arī režisors un dramaturgs Andris Zeibots.