Uz skatuves „Godīgā meitene”

Fotogrāfs: Andrejs Saldavs
Fotogrāfs: Andrejs Saldavs

Š.g. 25. maijā plkst. 19:30 Dramaturgu teātrī notiks dramaturga Hermaņa Paukša 2002. gadā sarakstītās lugas “Godīgā meitene” pirmizrāde.

Darba autors par šis lugas žanru saka – tā ir anekdote. Anekdote jeb jautra, spirdzinoša komēdija! Vai maz pasaulē ir palikušas godīgas meitenes? Izrādās, ka ir un ir arī tādas, no kurām vērts ņemt piemēru! Lugas pamatā ir stāts par meteni, kura ņem likteni savās rokās un, lai gan viņas bizness attīstās, viņa saglabā arī savus morāles principus.

“Lugas iecere ir parādīt, kā cilvēka ikdiena mainās no šķietami maznozīmīgiem notikumiem, izteicieniem un likteņa sakritībām, kā mūsu vēlmes noved pie negaidītiem lēmumiem un rīcības, ļaujot gardi izsmieties“ par savu darbu saka iestudējuma režisors Andrejs Saldavs. Šis ir jaunā režisora un aktiera otrais darbs režijas jomā. Lielu atzinību Dramaturgu teātrī guva Andreja pirmais iestudējums – 2014. gadā uzvestā Hermaņa Paukša luga „Vai Tev tas neliekas dīvaini, Rodžer?”, kas joprojām tiek izrādīta skatītāju pārpildītā zālē.